Ubytování

Nabízíme ubytování v příjemných 2 až 4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí a v plně vybavených apartmánech. Vzhledem ke členitosti objektu je téměř každý pokoj jiný. Maximální ubytovací kapacita činí 22 osob na vlastním lůžku.

Ve společných prostorách Chaty Umělců naleznete odpočívárnu, společnou kuchyni, krbovou místnost s jídelnou a barem, lyžárnu. V závislosti na počasí lze využít letní terasu a zahradu. Wi-Fi připojení zdarma v celém objektu. Hostům s malými dětmi jsou k dispozici dětské postýlky.


Pokoj č. 1

Slunný 3lůžkový pokoj v přízemí s výhledem na východ a na jih na Velký Javor, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Televize. V pokoji je manželská postel a samostatné lůžko pro třetí osobu.


Pokoj č. 2

Prostorný 4lůžkový pokoj s manželskou postelí a dalšími dvěma oddělenými postelemi. Vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Televize. Pokoj má výhled na jih na Velký Javor. Dostatek prostoru pro případné umístění cestovní dětské postýlky.


Pokoj č. 3

Prostorný 4lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a balkónem (přístup na balkon není aktuálně povolen). Manželská postel a další manželské lůžko vznikne rozložením. Televize. Výhled na jih.


Pokoj č. 4

Útulný 2lůžkový pokoj s manželskou postelí, s vlastní koupelnou s výhledem na západ a dalším oknem na sever. Televize.

 


Apartmán č. 6

Suterénní apartmán s oknem na východ, vlastní koupelnu se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a dalšími kuchyňskými potřebami. Ideální pro 4 osoby – manželská postel a dvě samostatná lůžka (palanda). Apartmán je vybaven televizí.
Samostatný východ na zahradu.


Apartmán č. 7

Suterénní apartmán s oknem na západ, vlastní koupelnu a vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a dalšími kuchyňskými potřebami. Prostory pro spaní jsou vizuálně odděleny od jídelny. Počet lůžek 5, ideální pro 4 osoby – manželská postel a dvě samostatná lůžka (palanda – katamarán). Apartmán je vybaven televizí. Samostatný východ na zahradu.